BRIGÁDA: STAVĚNÍ PÁRTY STANU – VALTEŘICKÉ SPORTOVNĚ – HUDEBNÍ ODPOLEDNE- 27.7.2019

Se sokoli bylo domluveno, že jim v případě nepřízně počasí postavíme na koupališti párty stan na připravovanou akci: ,,Valteřické sportovně-hudební odpoledne“, které se konalo v sobotu 27. července.

Dlouho se nevědělo, jestli se stan bude vůbec stavět, protože hlásili dobré počasí. Nakonec se stan postavil, jelikož předpověď se změnila a hlásili ve večerních hodinách déšť. Proto ještě v dopoledních hodinách proběhla brigáda a stan se stavěl i se zapůjčením laviček a stolů.

Nakonec byla paráda, že stan byl. Odpoledne hezky schoval návštěvníky před sluníčkem, které pražilo a na večer schoval před přívalovým deštěm.

V neděli v odpoledních hodinách proběhlo balení párty stanu. Stan byl už dostatečně suchý, jelikož panovalo krásné počasí. Brigádníci od sokolů dostali občertstvení, a tak jsme poseděli do večerních hodin.