BRIGÁDA – úklid hasičské zbrojnice – 8.4.2017

Domluvilo se, že před hasičskou schůzí, která se koná pravidelně každý první pátek v měsíci, uspořádáme brigádu úklidu hasičské zbrojnice a prostor kolem ní.

Sešli se ženy i muži. Ženy uklízely prostory uvnitř. Ometly pavučiny, omyly okna, vypraly a pověsily záclony. Kuchyň tak prošla generálním úklidem – omytí obkladů a skříněk.

Muži se vrhli na úklid garáže, kde poklidili nářadí na svá místa a garáž zametli. Další skupina vyjela s avií, kterou celou omyli. A nezapomnělo se ani na posekání a shrabání trávy v prostoru kolem hasičské zbrojnice.

Když bylo vše hotovo, ženy upekly na pánvích špekáčky, které se podávaly s chlebem, kyselou okurkou, křenem, kečupem či hořčicí a samozřejmě točeným pivem.

Všem zúčastněným děkujeme za odpracované hodiny.