MIKULÁŠSKÁ NADÍLKA 2018

5.12.2018

V středu jsme se sešli v hasičárně už na pátém ročníku mikulášské nadílky. Tentokrát jsme pro děti připravili čertovskou stezku. Stezka vyznačena loučemi a svíčkami. Na začátku stezky každý z dětí dostal papír s křížovkou. Vyplnit křížovku bylo možné pouze po projití stezky a odpovědět správně na otázky. Kontrolu tajenky prováděli čerti na konci stezky.

Po stezce byli pro děti připraveny různé stolní hry a hlavolamy. Děti úplně zapomněly, že by měl přijít Mikuláš nebo dokonce čerti. I někteří rodiče se zájmem zkoušeli skládat hlavolamy. Letos se nadílky zúčastnilo přes 30 dětí a stejný počet dospělích. Přesně se nedalo spočítat.

Před sedmou hodinou se objevil Mikuláš se svoji družinou. Čtyři čerti vypadali opravdu strašidelně a děti rázem zpozorněly. Mikuláš společně s andělem nadělovali a čerti na vše dohlíželi.

Nakonec jsme si užili společné focení.

Jménem SDH bych chtěl poděkovat všem, kteří se na přípravě podíleli. Našim ženám, které upekly. A samozřejmě všem, kteří přišli.

Tak zase za rok.