Zveme Vás na Mikulášskou nadílku

Po 16. hodině začneme čertovskou stezkou.

Na stezku se vybavte teplým oblečením a čelovkou. Půjde se okruh, z části osvětlený loučemi a svíčkami, z části bude nutné použít čelovku. Na trase budou připraveny úkoly, za které dostanete i malou mlsotku. Komu by se na dobrodružnou procházku nechtělo nebo by se bál, může zůstat v hasičárně, kde budou připraveny hry a občerstvení. Za nepříznivého počasí bude putování zrušeno a sejdeme se v teple naší hasičárny (případné info o zrušení bude uvedeno zde na stránkách).

Po absolvování stezky se všichni vrátíme do hasičárny, kde počkáme na čerty, andílka a Mikuláše. Nezapomeňte si připravit básničku! Mikuláš dobrůtky jinak nerozdává. A pokud jste zlobili, zkuste být alespoň teď trochu hodní 🙂 .

Nezapomeňte se rezervovat na čísle 720 388 386 (pište či volejte po 16. hodině) nebo na e-mailu KlementovaMarie@seznam.cz – hasičárnu nemáme nafukovací!

Tešíme se ve čtvrtek 05. 12. 2019