BOWLING – 17.2.2017

 Rozhodli jsme se uskutečnit opět nějakou společnou akci a napadl nás bowling.

Zarezervovali jsme si v zábavném centru v Jilemnici dvě dráhy od 18 do 20 hodin a objednali stůl na společnou večeři po 20 hodině. Sešlo se nám cekem 18. Rozdělili jsme se na dvě skupiny a začali hrát. Ze začátku jsme se s tím někteří prali. Některým hráčům šla hra velmi dobře a bodově odskakovali ostatním. Ale to nevadilo. Všichni jsme se náramně bavili a hru si užívali. Až nám přišlo, že dvě hodiny utekly jako voda.

Při sportovním klání nám vyhladovělo, tak jsme se navečeřeli.

Po večeři někteří odešli domů a asi polovina zůstala ještě na bowling, který jsme měli zarezervovaný od 22 hodin na jednu hodinu a pouze jednu dráhu. Nakonec nás hra tak vtáhla, že jsme čas protáhli ještě o další hodinu a končili o půlnoci. Došlo zde i na sázky ohledně bodů – bylo zajímavé to slevovat.

Poté jsme se odebrali domů všichni plní dojmů ze skvělé zábavy. Všem se akce moc líbila, a proto budeme muset bowling někdy zopakovat.