BRIGÁDA – ÚKLID HASIČSKÉ ZBROJNICE PO MALOVÁNÍ

červen/červenec 2015

Vzhledem k blížícímu se výročí valteřického sokola a sjezdu rodáků jsme se rozhodli vymalovat a pořádně uklidit hasičárnu. 16.června jsme se poprvé sešli, abychom uklidili věci po dětském dnu, které byly ve společenské místnosti.

A připravili hasičárnu na malování. Malovalo se v průběhu dvou týdnů, jelikož Kubátovi, kteří malovali, chodili vždy až po práci na 2-3 hodinky.  Vymalovali hasičské prostory zadarmo jako sponzorský dar. Zaplatil se jim jen materiál. Díky.

1.července – proběhl úklid po malování. Mytí oken, skříněk, vitrín, toalet, vyprali jsme záclony, zametli a setřeli všechny prostory hasičárny.

3. července – před schůzí sboru jsme uklidili garáž. Porovnání věcí na své místo, zametení a samozřejmě jsme nemohli zapomenout ani na úklid Avie.

Všem zúčastněním na brigádách moc děkujeme.