DOBRÁCI ROKU – NATÁČENÍ ČESKÉHO ROZHLASU SEVER

9.12.2015

Naše SDH se přihlásilo do soutěže Dobráci roku. Jedná se o soutěž pro sbory dobrovolných hasičů pořádanou Českým rozhlasem. Asi před týdnem jsme se dozvěděli, že máme to štěstí a byli jsme vylosováni. Termín natáčení byl stanoven na středu 9. 12. 2015 od 16:00 hodin. Již v půl čtvrté jsme se začali scházet v hasičárně a připravovat vše na natáčení. Cukroví a buchty provoněly celou hasičárnu. Nebudu zastírat, že jsme byli všichni trochu nervózní, a proto jsme nepodcenili ani přípravu. Do rozhlasu přece jenom člověk nemluví každý den. Natáčení nakonec byla velká zábava a počáteční obavy byly rychle pryč.

Samotný medailonek o SDH Valteřice bude odvysílán na Českém rozhlase Sever v pátek 18. 12. 2015 po třetí hodině odpolední, lze naladit frekvencích 88,8 FM. Dále je možné příspěvek přehrát na webu Českého rozhlasu Sever http://www.rozhlas.cz/sever/dobraci/

PODPOŘTE

SDH VALTEŘICE

A ZAŠLETE NÁM SVŮJ HLAS

Hlasování začíná 18.12.2015 v 15:00 hodin a končí 25.12.2015 také v 15:00 hodin.

Tvar sms: DOBRACI(mezera)VALTERICE                                   odeslat na číslo: 900 11 04

Počet hlasů z jednoho telefonního čísla není omezen.

Cena jedné SMS je 4,- Kč včetně DPH

Odkaz na web českého rozhlasu a článek o SDH Valteřice

Podrobné informace o soutěži na www.dobraciroku.cz          Kompletní znění pravidel

Část z pravidel soutěže

Po odvysílání medailonu mohou posluchači Českého rozhlasu Sever posílat SDH hlasy prostřednictvím SMS zpráv z mobilních telefonů. Hlasování vždy trvá přesně jeden týden, tedy do odvysílání dalšího medailonku o dalším sboru.

Vyhlášení výherců a předání výher

V pátek 10. června 2016 po 15. hodině budou ve vysílání Českého rozhlasu Sever vyhlášeny tři SDH SČ, které získaly nejvíce SMS hlasů za celou dobu trvání soutěže. SDH SČ s největším počtem platných SMS hlasů získá pro svou obec „Oslavu za 100 tisíc Kč“, která se uskuteční 25. června 2016, příp. v jiném termínu dle domluvy, a zároveň postoupí do Velkého finále v klasických hasičských disciplínách (dále jen „Velké finále“) v neděli 19. června 2016. Ve Velkém finále soutěží 10 Sborů dobrovolných hasičů z jednotlivých regionů České republiky (vítězů regionálních kol) o hasičské vybavení. Vyhlášení vítěze Velkého finále proběhne bezprostředně po skončení tohoto Velkého finále v neděli 19. června 2016.

  1. cena pro SDH SČ s největším počtem platných SMS hlasů Oslava za 100 tisíc Kč (jedno sto tisíc korun českých) v obci vítězného SDH SČ, která zahrnuje: – živá hudba, ozvučení, moderátor – 100 kg grilovaného vepřového masa – 750 litrů 10° piva Velkopopovický Kozel včetně zařízení výčepu a jeho obsluhy