HASIČSKÝ PLES – 2017

28.1.2017

Stalo se se již mnohaletou tradicí, že na konci ledna pořádáme tradiční hasičský ples v místní solovně. Pro zachování tradiční plesové atmosféry jsme letos zvolili kapelu Oasa+. V loňském roce, kdy sál doslova praskal ve švech, jsme byli plni očekávání, jaká bude letošní návštěva. K radosti nás všech musíme říci, že bylo opět plno.

Kapela začala polkou pěkně od podlahy a již během první písně se taneční parket solidně zaplnil. Samotná kapela z toho byla překvapená. Všichni se skvěle bavili až do třetí hodiny, kdy kapela zahrála poslední píseň.

V loňském roce proběhl během plesu výjezd a letos jsme nečekaně vyjížděli v neděli po plese.

Na závěr bychom chtěli poděkovat všem, kteří náš ples jakkoliv podpořili, podíleli se na přípravách a v neposlední řadě také všem návštěvníkům. Ještě jednou díky a těšíme se zase za rok.