Okrsková soutěž Jilemnice

Po dvouleté nucené kovidové odmlce jsme se konečně sešli s ostatními týmy v Jilemnici na Kuvajtu na okrskové soutěži. Soutěž se konala v pátek 27. května 2022 od 16 hodin.

Ten den bohužel počasí moc nepřálo a vydatně pršelo. Naštěstí jsme si z hasičárny vzali stan, pod kterým jsme se mohli schovat.

Na okrskovou soutěž jsme sestavili celkem tři týmy. Jeden tým žen a dvě mužstva. Naše ženy běžely ve složení: Mája – stroj, Iva – spoj, Barča – koš, Romča – béčka, Renča – rozdělovač, Kačka se Šárkou – proudy. V soutěži byly bohužel jen 4 týmy žen. My šly na řadu jako čtvrté. Zrovna nám i sluníčko zasvítilo. Na základně klaplo vše, jak mělo, ale bohužel se nám nepodařilo sestřelit jeden terč. První proud byl sestřelen v čase 29,36 s a druhý až 55,55 s. I s tímto vysokým časem jsme obsadili krásné 2. místo.

UMÍSTĚNÍSDHČAS
1.Horní Branná27,57 s
2.Valteřice55,55 s
3.Horní Štěpanice81,95 s
4.Jilemnice94,89 s
Požární útok, ženy Valteřice, okrsková soutěž Jilemnice 27.5.2022.

Na řadu šla kategorie mužů. Tam se sešlo o poznání více týmů, a to celkem 12. Naše Áčko šlo ve složení: Vojta – stroj, Petr T. – spoj, Fanda – koš, Dominik – béčka, David M. – rozdělovač, Koudelka a Tomáš J. – proudy. Štěstěna bohužel nebyla na jejich straně, jelikož se jim u rozdělovače rozpojilo béčko a nebylo napojené ani céčko, tak všude stříkala voda. Naštěstí to u stroje zavřeli, aby mohli chlapi hadice napojit. Nakonec útok dodělali v čase 51,75 s. Což stačilo na konečné 10. místo.

Požární útok muži Valteřice A, okrsková soutěž Jilemnice 27.5.2022.

Náš tým „Béčko“ běželo ve složení: Óďa – stroj, Vašek Kub. – spoj, Docent – koš, Hugo – béčka, Pepa – rozdělovač, David P. a Martin – proudy. Béčku se útok podařil o dost lépe než Áčku. Bez karambolu a výsledný čas byl krásných 33,18 s, se kterým se umístili na 7. místě.

SDH Valteřice muži B, požární útok na okrskové soutěži v Jilemnici – 27.5.2022.