Oslavy 130. let SDH Levínská Olešnice

Již před koncem roku nám přišlo předběžné pozvání na oslavy výročí založení sboru v Levínské Olešnici. Termín se blížil a my jsme zvažovali účast. Termín se kryl s hasičskou svatbou jednoho ze členů našeho sboru. Už už to vypadalo, že se s díky a velkou omluvou nedostavíme a popřejeme pouze po telefonu, ale nakonec to dopadlo, i když pouze na chvilku a ve čtyřech.

V den oslav jsme totiž všichni byli na zadrhování na svatbě na Benecku, proto jsme se nemohli zúčastnit slavnostního průvodu. Zadrhování se nakonec trošku protáhlo a na Benecku jsme se zdrželi déle. Nakonec ale nám to stejně nedalo a do Olešnice se rozjeli. Přijeli jsme když už někteří své stříkačky nakládali, ale i tak jsme místnímu sboru popřáli do dalších let. Popovídali s kamarády, dali si něco k jídlu, zapili chlazeným pivkem (kromě řidiče) a vyrazili zpět k domovu, protože nás čekalo ještě večerní překvapení na svatbě.