PŘIVÍTÁNÍ MISTRA SVĚTA V 3D LUKOSTŘELBĚ – 25.6.2017

V pátek 23.6.2017 ve finále mistrovství světa IFAA (WBHC 2017) v italské Florencii se stal MISTREM SVĚTA náš rodák a soused z Valteřic Tomáš Hanuš. V neděli se do rodných Valteřic vrátil novopečený mistr světa v 3D lukostřelbě a my jsme u toho nemohli chybět.

Jakmile jsme věděli čas příjezdu, nasedli jsme do zásahového vozidla a přijeli mistra světa přivítat jak se patří. V zásahových oblecích jsme vytáhli ruční stříkačku a Tomáše pořádně pokropili vodou na přivítanou. Všichni jsme pogratulovali a pak si společně i s rodinou a členy Arni klubu vyslechli Tomášovo vyprávění ze závodního klání.

Ještě jednou obrovská gratulace Tomáši od všech členů našeho sboru a přejeme hodně štěstí v dalších závodech. AŤ SE DAŘÍ!!!

                                                                                                                                                    Hasiči Valteřice