ZADRHOVÁNÍ MÁJA A DAVID

Již druhá hasičská svatba v tomto roce. Sestra Marie Klementová a bratr David Pavlů si řekli své ano 26.9. 2020 na zámku v Horní Branné. U toho jsme opravdu nemohli chybět.

Předpověď se bohužel naplnila. Zima, déšť, vítr, ale to nás neodradilo. Logisticky náročná operace se zdařila a vše bylo připravené na zadrhování. Jak můžete vidět na fotkách, připraven byl zastřešený hangár, aby svatebčané nezmokli. Pro oba, jsme pak připravili nelehké úkoly. Slalom s žebřiňákem, útok na terč, to vše za ztížených podmínek a samozřejmě s hasičskými rekvizitami. Jako sehraný pár si s tím velice lehce poradili. Pouze zámek nějak nešel odemknout. David byl však připraven a za lahev lahodného moku Máju vysvobodil.

Nakonec svatebčané dostali dva spacáky s nápisem „Spacák vlastní“. Pro nezasvěcené trochu překvapující dárek, zasvěcení to ocenili.

Přejeme novomanželům, ať jejich cesta životem je plná štěstí a lásky.