VÝJEZDY

20174206
Přehled výjezdů dle kategorie
  • VÝJEZD POŽÁRNÍ JEDNOTKY – 8.1.2022

Požár, saze v komíně rodinného domu, Horní Branná ćp. xxx.

Nahlášeny plameny a černý dým z komína. Po příjezdu již pouze kouř. Provedena prohlídka, sražení zbytků sazí z komína a vybrání žhnoucího popela z komína.

Po likvidaci požáru proběhl závěrečný průzkum komínového tělesa termokamerou. Na místě zasahovaly jednotky HZS HK Vrchlabí, HZS LK Jilemnice (žebřík), JSDHO Horní Branná.

• VÝJEZD POŽÁRNÍ JEDNOTKY – 26.11.2021

Požár rodinného domu, Valteřice ćp. xxx.

Hasební zásah probíhal pomocí dvou vodních proudů a vysokotlaku. Hasiči z objektu vynesly tlakové láhve s propan-butanem, jedna osoba byla ošetřena ZZS a ponechána na místě. Požárem bylo zasažena podkrovní část. Zásah probíhal zevnitř objektu, jeden vodní proud nasazen na ochlazování. Hasiči se postupně dostávali k ohnisku požáru.

Po likvidaci požáru proběhl závěrečný průzkum termokamerou. Na místě zasahovaly jednotky HZS LK Jilemnice a Semily, JSDHO Horní Branná, Jilemnice a Poniklá. V rámci mezikrajské pomoci také hasiči z Vrchlabí.

Následně probíhala dohlídka požářiště do ranních hodin místní jednotkou.

• VÝJEZD POŽÁRNÍ JEDNOTKY – 25.11.2021

Technická pomoc: Transport pacienta do sanitního vozu, Horní Branná čp. xxx

• VÝJEZD POŽÁRNÍ JEDNOTKY – 2.11.2021

Únik nebezpečných látek na pozemní komunikaci, Horní Branná

• VÝJEZD POŽÁRNÍ JEDNOTKY – 22.10.2021

Technická pomoc: výjezd na odstranění stromu z komunikace, Horní Branná

• VÝJEZD POŽÁRNÍ JEDNOTKY – 21.10.2021

Technická pomoc: dva výjezdy na odstranění stromu z komunikace, Horní Branná

• VÝJEZD POŽÁRNÍ JEDNOTKY – 3.7.2021

Technická pomoc: Transport pacienta do sanitního vozu, Horní Branná čp. xxx

• VÝJEZD POŽÁRNÍ JEDNOTKY – 2.5.2021

Technická pomoc: Odstranění stromu Valteřice čp. xxx. Zásah v blízkosti hasičské zbrojnice. V důsledku větru spadl strom na elektrické vedení místního osvětlení. Strom zároveň poškodil trampolínu na přilehlé zahradě. Strom odstraněn za pomoci žebříků, motorové pily a vyprošťovacího háku.

• VÝJEZD POŽÁRNÍ JEDNOTKY – 12.2.2021

Požár: Saze v komíně, Horní Branná čp. xxx. Došlo k zajímavé situaci. Majitel uváděl, že komín je pravidelně revidován. Komín se po velké námaze podařilo vyčistit. Kominík pravděpodobně vymetal vedlejší komín.

• VÝJEZD POŽÁRNÍ JEDNOTKY – 29.12.2020

Požár: Saze v komíně, Horní Branná čp. XX