BOWLING – 30.3.2018

Zimní období nám skončilo a začalo jaro. Proto, než se začneme připravovat na závody, rozhodli jsme se uspořádat bowlingový turnaj.

Sešli jsme se před 18 hodinou a hráli do 20 hodin, a tentokráte bylo o co hrát. Byl zakoupen putovní pohár, o který jsme se tento večer utkali.

Sešlo se nás celkem 20 hráčů a napínavé to bylo až do poslední chvíle. Celkovým vítězem a prvním držitelem putovního poháru se stal Ondřej John se 116 body.

83 16. Jana 15

Po předání putovní trofeje jsme se společně navečeřeli. Poté jsme si stihli dát ještě stolní fotbálek.

Na bowling od 22 hodin zůstalo už jen 10 hráčů, proto jsme si rezervovali jen jednu dráhu. Tentokráte se velice dařilo Koudelkovi. Měl neuvěřitelných 102 bodů a skončil na druhém místě za Spacákem se 104 body. Po hře jsme ještě poseděli.

Doufejme, že i na podzim se znovu sejdeme a zahrajeme si.