Hasičský ples 28. ledna 2023

Po dvouleté kovidové pauze se nám s pomocí všech členů sboru podařilo uspořádat tradiční hasičský ples, který se konal v sobotu 26. ledna od 20 hodin ve valteřické sokolovně. Před plesem probíhaly rozsáhlé přípravy, které byly tento rok o to těžší, že jim předcházela ona nedobrovolná pauza. Bylo nutné oslovit lidi, navázat na staré kontakty a vyhledat nové, aby se podařilo zaplnit tombolu. Díky práci všech byla tombola ale i tento rok bohatá, ač to zpočátku vypadalo všelijak. 

Mnoho členů sboru mělo také obavy, zda vůbec bude, po již zmiňované pauze, o ples zájem. Tato obava byla naštěstí rozptýlena již v počátku večera. Ač byl oficiální začátek plesu oznámen na osmou hodinu, hosté se začali scházet již předtím. Úderem osmé hodiny večerní pak začala k tanci a poslechu hrát kapela Oasa +. První tóny patřily klasické plesové hudbě jako je valčík nebo polka. Později hrála kapela i moderní skladby ze současné hudební scény. Po celý večer bylo k dispozici občerstvení.


Před půlnocí se začala prodávat tombola. Zájem o lístky byl opravdu veliký a brzy byly vyprodané. Hudba hrála do pozdních nočních hodin, poslední hosté odcházeli nad ránem. Atmosféra byla krásná a ples se velmi vydařil.  

Na závěr bychom ještě jednou rádi poděkovali všem sponzorům, hostům a pořadatelům, bez kterých by se hasičský ples nemohl uskutečnit. Budeme se na Vás těšit opět za rok.