BOWLING BENECKO – 15.11.2019

Opět po roční pauze jsme uspořádali bowlingový turnaj o putovní pohár. Letos jsme se sešli v Bowling baru na Benecku, který je hezky zrekonstruovaný se skvělou obsluhou a výbornou pizzou.

Sraz byl v pátek 15. listopadu v 18 hodin přímo na Benecku. Sešlo se nás rekordních 24 osob i s dětmi. Byli jsme rozděleni na skupinky a turnaj mohl začít.

Už první dvě skupiny nasadily laťku opravdu vysoko. Docent se svými 124 body a Martin se 120 body. Pak ale nastoupila poslední skupina, kde se celkem dařilo Vyhlídkovi, který nakonec celý turnaj vyhrál o 4 body.

Kategorie dětí se účastnily tři děti. Kačka a Pavlík Učený a Matyášek Paulů. Děti za svou účast sklidily velký potlesk a medaily z fidorky.

umístěníjménobody
1.Kačka Učená68 bodů
2.Pavel Učený63 bodů
3.Matyášek Paulů 51 bodů

Letošní novinkou bylo rozdělení dospělých na kategirii žen a mužů. Hrálo se tedy o dva putovní poháry. V ženské kategorii se to mělo následovně.

1.Šárka Vrbiniaková104 bodů
2.Romča Fischerová103 bodů
3.Barča Vondroušová101 bodů
4.Kačka Červinková89 bodů
5.Jana Učená70 bodů
6.Jana Jonová67 bodů

Muži po velmi napínavém souboji skončli v tomto pořadí.

15.Johny Honců49 bodů

Vítězové si odnesli putovní pohár a flašku. Letos byla i cena útěchy za poslední místo – kyselé okurky. Pochutnali jsme si na výborné pizze a pokrčovali ve hře bowlingu až do jedné hodiny ranní.

Nesmíme zapomenout, že mezi nejmladším a nejstarší účastníkem turnaje bylo 70 let. Večer jsme si moc užili a už teď se těšíme na příští turnaj.

Všem moc děkujeme za účast a zas příště.