HASIČSKÝ PLES – 26.1.2019

Poslední sobotu v lednu jsme uspořádali již tradiční Hasičský ples v místní valteřické sokolovně. 

Plesu předcházely týdny příprav a mimořádné schůze. 
V pátek před plesem jsme měli od 15 hodin nacvičování půlnočního překvapení, kterého se letos účastnila jen děvčata ze sboru. A od 17 hodin probíhala příprava a výzdoba sálu. Druhý den jsme se sešli na 10. hodinu k přípravě tomboly a od 15 hodin na škrábání brambor, obalování řízků a mazání jednohubek. Když bylo vše připravené, ples mohl začít.

Oficiální zahájení bylo ve 20 hodin. Hosté si letos dávali na čas, ale po půl desáté byl sál zaplněný a taneční parket též. K poslechu a tanci nám hrála skupina Oasa +, která umí hosty dostat na parket jak na klasické plesové tance, tak i na modení hudbu. Všichni se moc dobře bavili. 
V půl dvanácté přišlo na řadu překvapení v podání našich děvčat v podobě ,,Černo-bílého tance.“ Vystoupení mělo obrovský úspěch a nebylo divu, že se děvčata hned po vystoupení odebrala na zaslouženého panáka. 
Ihned po překvapení probíhal prodej lístků do tomboly, která byla letos opravdu bohatá. Po losech se jen zaprášilo. 
Ples dál pokračoval až do skoro ranních hodin. Letos sice byla trochu menší účast, ale aspoň jsme se všichni pěkně vešli na parket. Navštívilo nás celkem 184 hostů, kterým tímto děkujeme, že si s námi přišli poplesat a budeme se těšit příští rok. 

Další velké dík patří kapele Oasa +, která vytvořila během večera úžasnou plesovou atmosféru.
Dále děkujeme členům sboru za přípravu plesu, služby na plese a úklid po plese, který probíhal hned druhý den.
A v neposlední řadě patří dík našim sponzorům, bez kterých by tombola nebyla tak bohatá.
Budeme se těšit napřesrok. Hasiči Valteřice