Přijďte si s námi užít Mikulášskou nadílku 5.12.2023

Nejdříve si s dětmi projdete malý okruh, kde vás čeká osm stanovišť pro vyplnění tajenky. Vrátíte se zpět k hasičárně, kde na vás bude čekat Mikuláš s čerty a andělem. Mikuláš s čerty budou venku, půjdete k nim jednotlivě. Procházka je po silnici, vhodná tak pro kočárky. Dbejte prosím bezpečnosti a nezapomeňte na reflexní prvky či osvětlení. Baterku s sebou.

Je nutné si předem zajednat čas, ve který vyrazíte, aby se nám u čertů nehromadilo moc dětí najednou a nemuseli tak čekat. Čertovská stezka je od 16:30. Časy se začínají plnit, tak doporučuji rezervaci přibližného času. Rezervujeme dle aktuálního volného rozvrhu a potvrdíme – vše emailem.

Registrace je na mailu KlementovaMarie@seznam.cz
Do mailu uveďte počet dětí, jejich jména a hříchy.
Označené balíčky jmény pro děti doneste s sebou do hasičárny ještě před
procházkou. Mikuláš je dětem předá.

V hasičárně bude připraveno malé občerstvení. Můžete si tu s námi posedět, děti pohrát. Budou připravené společenské hry.


Vstupné dobrovolné.


Těšíme se na vás!