TRADIČNÍ HASIČSKÝ PLES – 27.1.2018

I letos na konci ledna u nás nesměl chybět již tradiční hasičský ples. Jako každý rok, tak i teď jsme přípravám věnovali mnoho času, aby vše klaplo, jak se patří a ples se vydařil. To však můžete posoudit zpětně i Vy.

Ples se konal 27. 1. 2018 od 20 hodin v místní valteřické sokolovně. A opět jsme všichni s natěšením čekali, že sál bude zaplněn hosty. Hned s prvními tóny kapely Oasa+ se parket zaplnil a tak to pokračovalo až do noci. Hosté se náramně bavili.

Letos poprvé bylo připraveno půlnoční překvapení v podání našich členů. Nejspíš to nepůjde převyprávět, to se muselo vidět na vlastní oči. Ale tak jen něco málo z děje. Tenager v podání našeho Johnyho si zapálil cigaretu a zahodil zápalku, začalo hořet – HOŘÍ – plameny začaly stoupat a tančit na píseň (hraná na harmoniky) CO JSTE HASIČI – hasiči vyjeli se zásahovým vozidlem – vytáhli stříkačky a hasili – v tom se začali vysvlékat a tančit – SLADKÉ MÁMENÍ – krátký taneček na Helenku Vondráčkovou – pařba na Trautenberka – a opět CO JSTE HASIČI – hasiči tančili s plameny parádní polku. Nakonec se na to harmonikář nemohl koukat a kbelíkem plameny uhasil. HASIČI ŠLI NA PIVO…

Půlnoční překvapení mělo velký úspěch.

Poté se prodávala tombola, která byla rychle vyprodaná. Není se čemu divit, když i letos byla velice bohatá.

Zábava poté vesele pokračovala. Hudba nám k tanci a poslechu hrála do půl čtvrté. A ti nejotrlejší vydrželi do brzkých ranních hodin.

V neděli od 9 hodin proběhl úklid sokolovny, zakončen v odpoledních hodinách v hasičské zbrojnici.

Tímto bychom chtěli moc poděkovat kapele, která skvěle hrála po celý večer. Sponzorům, kteří podpořili naši tombolu a tím celý ples. Hostům, kteří dorazili a hlavně také organizátorům, kteří se na přípravě plesu podíleli. Bez nich by to nešlo.