Víchovský pohár – 16.9.2017

Jako už každý rok, i letos se konal v sobotu 16.září Víchovský pohár, na kterém jsme nesměli chybět.

Jedná se o soutěž netradičního požárního útoku, kdy si každý člen, kromě strojníka, svůj závodní post vylosuje. Náš sbor sestavil družstvo můžů v tomto složení: Mája, Šárka, Iva, Barča, Dorota, Kroky a Pepa.

Závodů se zúčastnila 3 družstva žen a 11 týmů mužů, takže konkurence veliká. Na řadu jsme šli až jako devátí. Připravili jsme si základnu a šli losovat. Mája trojnice, Iva savice, Barča koš, béčka si vylosovala Šárka, rozdělovač Dorota a poudy Kroky s Pepou. Dá se říct, že ideální sestava 🙂 Pokus byl velice vydařený a na nástřikové terče (10 litrů) jsme dosáhli krásného času 34,53 s. Celkově nám to stačilo na 8.místo.

I když počasí moc nepřálo a občas poprchávalo, tak jsme si soutěž náramně užili a věříme, že se příští rok zúčastníme opět  a s více družstvy.