III. SETKÁNÍ HASIČSKÝCH STŘÍKAČEK STRATÍLEK

4.6. 2016

Když jsme dostali pozvání na toto setkání, hned bylo jasné, že na této akci nemůžeme s našim Stratílkem chybět, i protože jsme se již účastnili předchozích setkání. První skupina se Stratílkem zapřaženým za hasičskou avií vyrazila do Vysokého Mýta v pátek po okrskové soutěži. Další členové postupně přijížděli v sobotu. Hned na začátku jsme měli možnost se setkat a pohovořit s panem Stratílkem, vnukem zakladatele firmy Stratílek. Je to ten sympatický pán na prvních dvou fotografiích. Během dne jsme se rozhodně nenudili, bylo zde k vidění spousty zajímavé techniky a také jsme Stratílka dvakrát předváděli, jak tato technika z roku 1936 stále dovede fungovat. Pořadatelé natočili krásné video, které vás provede celým setkáním na náměstí ve Vysokém Mýtě. Naše skupina se tam nedá přehlédnout.

III. setkání hasičských stříkaček Stratílek Vysoké Mýto 2016

Zase příště  na setkání Stratíků.