OKRSKOVÉ KOLO POŽÁRNÍHO SPORTU V HORNÍCH ŠTĚPANICÍCH

 1. 6. 2016

Naše družstva žen a mužů se zúčastnily prvního závodu v požárním sportu v Horních Štěpanicích. Přihlásilo se pět družstev žen a čtrnáct družstev mužů. Naše družstva nastoupila v nových dresech a všem to moc slušelo. První šly na řadu naše ženy a byla to bezchybná práce, vše klaplo, jak mělo. Bylo z toho jasné první místo. Blahopřejeme.

Naše áčko šlo na řadu jako šesté, vše sice neklaplo, ale stalo se to, co nikdo nečekal. Praskla nová savice a s tím se bohužel nastříkat nedá. To znamenalo konečné čtrnácté místo. Velké naděje jsme tudíž vkládali do B týmu. B tým předvedl jistý výkon a čas měl hodně slušný. Nakonec z toho byla krásné bramborové místo. Opravdu to bylo těsně.

Výsledky

Ženy

 1. Valteřice
 2. Jilemnice
 3. Horní Branná
 4. Dolní Štěpanice
 5. Horní Štěpanice

Muži

 1. Jilemnice B
 2. Jilemnice A
 3. Peřimov
 4. Valteřice B
 5. Vítkovice
 6. Benecko
 7. Horní Branná A
 8. Dolní Štěpanice B
 9. Horní Branná B
 10. Mříčná
 11. Horní Štěpanice A
 12. Horní Štěpanice B
 13. Dolní Štěpanice A
 14. Valteřice A