MIKULÁŠ V HASIČÁRNĚ 2016

5.12.2016

V podělí jsme se sešli v hasičárně už na třetím ročníku mikulášské nadílky. Opět jsme pro děti připravili různé stolní hry a hlavolamy. Děkuji paní knihovnici za zapujčení her z místní knihovny. Děti úplně zapomněly, že by měl přijít Mikuláš nebo dokonce čerti. I někteří rodiče se zájmem zkoušeli skládat hlavolamy nebo si dali stolní fotbálek. Letos se nadílky zůčastnilo 25 dětí..

Po šesté hodině se objevil Mikuláš se svoji družinou. Čtyři čerti vypadali opravdu strašidelně a děti rázem zpozorněly. Mikuláš společně s andělem nadělovali a čerti na vše dohlíželi.

Nakonec jsme si užili společné focení.

Jménem SDH bych chtěl poděkovat všem, kteří se na přípravě podíleli. Našim ženám, které upekly jablečnou roládu a vánočku. A samozřejmě všem, kteří přišli.

Tak zase za rok.