Okrskové kolo požárního sportu na Benecku

22.5. 2015 – Okrskové kolo požárního sportu na Benecku

Naše družstva žen a mužů se zúčastnili prvního klání v požárním sportu na Benecku. Družstvo žen přesvědčivě vyhrálo v konkurenci šesti týmů. Blahopřejeme :-).

Bohužel mužům se tolik nevedlo. Již při přípravě A týmu na stanovišti se nad mašinou vznášel oblak páry, který signalizoval únik vody z chladicího systému. Dočasně vyřešen dolitím vody. Při samotném útoku se díky problému s těsnící gumičkou na spoji hadice a proudnice nepodařilo nastříkat a družstvo bylo diskvalifikováno. Servisní tým při kontrole mašiny zjistil, že únik vody v chladicím systému byl způsoben děravou hadicí. Podařilo se provizorně opravit. Velké naděje jsme tudíž vkládali do B týmu. B tým předvedl jistý výkon a umístil se na krásném dvanáctém místě.

Výsledky

Ženy

 1. Valteřice
 2. Horní Branná
 3. Jilemnice B
 4. Jilemnice A
 5. Horní Štěpanice
 6. Dolní Štěpanice

Muži

 1. Peřimov
 2. Jilemnice A
 3. Mříčná
 4. Horní Branná A
 5. Devro s.r.o.
 6. Horní Branná B
 7. Vítkovice B
 8. Horní Štěpanice
 9. Jilemnice B
 10. Dolní Štěpanice
 11. Vítkovice A
 12. Valteřice B
 13. Benecko
 14. Valteřice A