VÝJEZD POŽÁRNÍ JEDNOTKY – 29.1.2017

V 15:35 byl vyhlášen poplach naší požární výjezdové jednotce k hořícímu osobnímu automobilu. Informační sms: ,,POŽÁR DOPRAVNÍ PROSTŘEDKY, Horní Branná, kouř z OA, z motoru, z převodovky.“ Jelikož někteří členové sboru byli ještě v hasičské zbrojnici po úklidu sokolovny po plesu, tak spustili sirénu a připravili avii na výjezd. Seběhlo se celkem 6 členů výjezdové jednotky: Jakub Vondrouš – řidič, Miloslav Šír ml., David Machala, František Jon, Petr Jon ml. a František Jiroutek. Požární jednotka vyjela 5 minut po vyhlášení poplachu směr Horní Branná. Po příjezdu na místo byli vidět už profesionální hasiči z Jilemnice a hasiči z Horní Branné. Automobil, ke kterému se vyjelo, v plamenech nebyl a ani se z něj nekouřilo. Proto po domluvě s profesionálními hasiči z Jilemnice následoval návrat zpět na základnu.