Zadrhování Iva a Lukáš

V sobotu 30. července 2022 si u vodní elektrárny Spálov řekli své „ANO“ sestra Iva Lhotová a pan Lukáš Hladík. Členové našeho sboru se rozhodli je překvapit a připravit zadrhování.

Bohužel se předpověď počasí vyplnila a pršelo. Proto jsme po příjezdu na místo postavili párty stan a pod ním připravili úkoly. Ivu a Lukáše jsme přivítali a pogratulovali jim. Následně novomanželé překonali překážky jako například řezání dřeva tupou pilou, pumpování se džběrovkou a sestřelení terčů. Klíče, které našli na konci, bohužel nepasovali k zámku, kterým byla Iva připoutána k hasicímu přístroji. Museli se tedy vykoupit lahvinkou, byly jim zapůjčeny štípačky a nevěsta byla vysvobozena.

Nakonec od sboru obdrželi osvědčení a také kanystr plný benzinu, aby jim už nikdy nevyschla nádrž na společné cestě.

Přejeme novomanželům Hladíkovým, ať jejich společná cesta životem je plná štěstí, lásky a porozumění.