Brigáda – stavění a bourání párty stanu Dolní Branná

25. 9. 2015

Hasiči z Dolní Branné nás požádali o zapůjčení párty stanu na hasičskou soutěž Závod požární všestrannosti pro děti, kterou pořádali pro celý okres. Se zapůjčením jsme souhlasili.

Sraz byl na hasičské zbrojnici 25.září v 17 hodin. Naložil se stan včetně stolů a lavic a vyrazilo se. Jelikož párty stan stavíme letos už poněkolikáté, ani tentokrát netrvalo dlouho a bylo postaveno. Na našem sboru je vidět krásná sehranost. Za odměnu jsme obdrželi občerstvení. Popovídali jsme s místními hasiči, popřáli jim klidný průběh závodů a jeli domů.

Bourání stanu bylo domluveno hned na druhý den na 18 hodinu. Po příjezdu na místo jsme hned začali balit, jelikož už kolem 19 hodiny se začíná stmívat, tak abychom to stihli za světla. Opět to byla jedna báseň. Jako poděkování jsme dostali gulášek s rohlíkem, pivečko či malinovku. Organizátoři nám povyprávěli o průběhu soutěže. Něco bylo vtipného něco méně, ale závody se jim vydařili. Poděkovali nám a jeli jsme do hasičárny uklidit stan na půdu, jelikož se jednalo o poslední letošní akci.

Brigád se účastnili tito členové: Docent, Pepa S., Koudelka, Fanda Jir., Kedy, Mája, Vojta J., Kroky, Verča J., Kačka Č., Dušan M., Roman U., Luboš J., Fanda Jon.,